Dünya’nın En Hızlı Workstaion’ları

Maya

Maya _ana

Maya İş Akımınız İçin En İyi İş İstasyonu

BOXX’taki ekibimiz, Autodesk sertifikalı iş istasyonlarımız hakkında her şeyi bilmekle kalmıyor, işiniz için ihtiyacınız olan Maya ve optimum iş akımı hakkında da geniş bir bilgiye de sahip. Yüksek performansımız, quad GPU’muz, iş istasyonlarımız (sıvı soğutmalı) ve şaheser niteliğindeki rendering sistemlerimiz profesyonel Maya kullanımı için özelleşmiştir.

Maya Nasıl Çalışır

Maya GPU merkezcildir, NVIDIA CUDA ve Direct X teknolojisini tam verimle kullanır, dolayısıyla çok GPU’lu (NVIDIA Maximus) çok çekirdekli bir iş istasyonu ideal seçim olacaktır.. Maya’daki rendering fonksiyonları bant genişliğindedir, yani aynı anda birden çok çekirdeği kullanırlar. Ayrıca, rendering uygulamaları donanım gereksinimine bağlı olarak değişiklik gösterir:

  • mental ray®, V-Ray®, Octane Render™, Right Hemisphere, ve diğer uygulamalar/motorlar CPU performansına gağlıdır, o yüzden daha fazla çekirdeğe sahip bir iş istasyonu daha hızlı rendering performansı sunabilir.
  • iray® ve V-Ray® RT GPU’ya bağlıdır, o yüzden yüksek peformansa ve/veya çoklu grafik kartına ihtiyaç duyarlar.

Doğru Konfigürasyonu Seçin

BOXX, iş akımı ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretir. Aşağıda, doğru çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak bazı temel konfigürasyonlar bulacaksınız.

autodesk

BoxxTech Türkiye - tasarım & uygulama be7proje