Dünya’nın En Hızlı Workstaion’ları

ENDÜSTRİ

Medya & Eğlence

Film, televizyon ve bilgisayar oyunları için dinamik grafikler, animasyonlar veya VFX yaratıp; yaratıcı uygulamalarınızı harika BOXX iş istasyonları ve rendering sistemleriyle desteklediğinizde, motion medya’nızı profesyonelce düzenleyebilirsiniz. Autodesk® 3ds Max®, Maya®, Adobe® CS6, Nuke, Maxon Cinema 4D, ZBrush, NVIDIA iray®, V-Ray®, veya herhangi başka bir uygulamayı kullanıp kullanmamanız fark etmeksizin, veriminizi ve kârınızı arttıracak en iyi performansı ve efsanevî teknik desteği yalnızca BOXX’ta bulabilirsiniz. Dört GPU’lu 3DBOXX iş istasyonlarımızdan (sıvı soğutma ve hızlandırılmış XTREME sürümleri dâhil), mobil iş istasyonlarımıza ve son model rendering sistemlerimize kadar, yazılımınıza güç verecek ve kreasyonlarınızı diğer her şeyden daha hızlı render edecek profesyonel M&E (Media ve Eğlence) çözümleri tasarlayıp üretiyoruz.

 

Ürün Tasarımı & İmalat

BOXX; tüm endüstrilerdeki mühendisler ve ürün tasarımcıları tarafından kullanılan SolidWorks, CATIA, AutoCAD ve diğer profesyonel uygulamalar için onaylı, rekor seviyede iyi, ve özel isteğe göre uyarlanmış çözümler üretir. BOXX iş istasyonları ve rendering sistemleri, verimi arttırır ve maliyeti azaltır. Ve tasarım ve rendering süreçlerinin hızlanmasıyla şirketiniz, prototipten son ürüne öncekinden çok daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşır.

 

Mimarî, Mühendislik & İnşa

Çalıştığınız uygulamalar yalnızca Autodesk® Revit®, 3ds Max®, AutoCAD®, Adobe® CS6, Google® SketchUp®, NVIDIA iray®, V-Ray® ise, verim ve kârınızı arttıracak en iyi performansı ve uzman teknik desteğini size BOXX sağlar. Dört GPU’lu 3DBOXX iş istasyonlarımızdan (sıvı soğutma ve hızlandırılmış XTREME sürümleri dâhil), mobil iş istasyonlarımıza ve son model rendering sistemlerimize kadar, yazılımınıza güç verecek ve kreasyonlarınızı diğer her şeyden daha hızlı render edecek profesyonel M&E (Media ve Eğlence) çözümleri tasarlayıp üretiyoruz.

 

Devlet & Savunma

Devlet projeleri; binalar, kamu ihizmetleri, imalat, savunma, ulaşım ve daha fazlasını kapsar. Böylesine geniş çaplı potansiyel projeler varken, güvenilir ve yüksek performanslı bir sisteme duyulan ihtiyaç doruk noktadadır. BOXX; resmî kurumlarla ve müteahhitlerle birlikte çalışarak, verimi arttırıp işletme maliyetini düşüren özel işlere göre uyarkanmış çözümler üretir. Tüm büyük rendering ve 3D yazılımlarıyla uyumlu olarak tasarlanmış (ve sertifikalı) olan GSA onaylı BOXX sistemleri projelerinize hız verecek, böylece işinizi zamanında bitirip bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Bilim ve Teknoloji

Yüksek performanslı, profesyonel seviyedeki BOXX iş istasyonları; iş akışı 3D tasarım uygulamalarının dışında, analiz, simülasyon, rendering ve geniş veri setlerini işlemeyi de içeren bilimadamları ve tıbbî araştırmacılar için de ideal çözümlerdir. XTREME serisi hızlandırılmış işlemcileri, çoklu GPU, sıvı soğutma ve SSD özellikleriyle, yalnızca BOXX; laboratuvar ve araştırma merkezlerinin gereksinim duyduğu performans seviyesini yakalayabilir.

 

BoxxTech Türkiye - tasarım & uygulama be7proje