Dünya’nın En Hızlı Workstaion’ları

BOXX AVANTAJLARI

boxxadv06

Yazılımları iyi biliyoruz

software

Uzman satış danışmanlarımız, mühendislerimiz ve teknik ekibimiz BOXX donanımları hakkında her şeyi bilmekle kalmıyor; aynı zamanda sizin kullandığınız profesyonel yazılım uygulamaları ve ihtiyacınız olan optimum iş akımı hakkında da geniş bir bilgiye sahipler.

ÖDÜL HAK EDEN PERFORMANS

trophyLR

Yüksek performanslı, 4 GPU’lu (uzaktan erişim ve rekor kıran XTREME sürümleri dâhil) 3DBOXX iş istasyonlarımızdan, mobil iş istasyonlarımız ve en muhteşem rendering sistemlerimize kadar, BOXX;  yazılımınıza güç verip kreasyonlarınızı diğer her şeyden daha hızlı render eden profesyonel çözümler tasarlar ve üretir. İstediğiniz herhangi bir ürün revizyonunu inceleyebilirsiniz; göreceksiniz ki BOXX dünyadaki en hızlı çözümleri üretmektedir. Bu sayfadaki tüm bilgileri okuduğunuza göre, her amaca yönelik BOXX ürünlerinin diğer seri olarak üretilen iş istasyonlarından neden daha pahalı olduğunu muhtemelen anlıyorsunuzdur. Ve umarız ki, BOXX’un fiyatı her şeyi hak ediyor; yani, ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız. Hâlâ aklınız yatmadı mı? O zaman şunu göz önünde bulundurun: Bir sanayi lideri olan Fortune 500 mühendislik firması tarafından yürütülen bir araştırma gösteriyor ki, bir 3DBOXX iş istasyonuna ödediğiniz ücreti 24 hafta gibi kısa bir süre içinde kapatırsınız ve beş yılda 24.000 dolar kazanırsınız. Ve dahası, BOXX kullanıcıları (ortalama olarak) ilk baştaki sermaye giderinden on hafta sonra bir yatarım kârlılığına geçerler ve zamanla bu kârlılık 10’a katlanır.

ÖZEL, YENİLİKÇİ ENTEGRE ÇÖZÜMLER YARATMAK

renderPro side angleLR

Biz yalnızca iş istasyonları veya rendering sistemleri üretmiyoruz — bir problemlere çözüm getiriyoruz. Spesifik iş akımı ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika çözümler sunarak profesyonel canlandırma piyasasında uzmanlaşmış durumdayız. Sadece şirket bazında ürettiğimiz parçalar, sürücüler ve BIOS konusundaki yenilikçi entegrasyonumuz, bizi diğer iş istasyonu üreticilerinden ayırır, ki zaten eşsiz mühendislik konseptlerimiz (kolayça genişletilebilir, hızlandırılmış, sıvı soğutmalı, özel olarak ayarlanmış hava soğutması ve şasi tasarımı) da profesyonel bir 3D iş istasyonu ile standart bir iş istasyonu arasındaki farkı ortaya koymaktadır.

ORTAKLAR

partners2

BOXX;  Intel, Microsoft, AMD, NVIDIA ve benzeri sanayi liderleri olan stratejik ortaklarımızla birlikte çalışarak sistemlerimize entegre edilmiş parçaları baştan aşağı test eder. Ve biz de sizin kullandığınız profesyonel yazılım uygulamalarını kullanarak test ettiğimiz için, stabir bir destek ve uygulamaların eşsiz özelliklerinin tüm avantajlarından yararlanabilmek için Autodesk, Adobe, SolidWorks ve birçok yazılım üreticisi ile beraber çalışıyoruz. Buna ek olarak BOXX çözümleri, AutoDesk ve SolidWorks’ün profesyonel yazılım uygulamalarını kullanabilmek için, yine bu firmalar tarafından onaylanmıştır. Yazılım sağlayanlar arasındaki örnek duruşumuz müşterilerin de yararına olmakta: Eğer herhangi bir yazılım sorunu ile karşılaşırsanız, BOXX’un sizin avukatlığınızı yapacağına güvenebilirsiniz, böylece birlikte aradığınız çözüme ulaşmak için çalışırız.

PROFESYONEL 

draft_lens18361619module158733731photo_1335290420Z

BOXX olarak biz, giriş düzeyinde veya tüketici düzeyinde sistem üretmiyoruz. Tüm yüksek seviyeli iş istasyonlarımız ve rendering sistemlerimiz profesyonel seviyede olup kolayca geliştirilebilir ve lüzumsuz yazılımlar içermez. Eğer buraya kadar okuduysanız, şirket düzeyinde parçalar ve BIOS konusundaki yenilikçi entegrasyonumuzdan haberiniz vardır. Ama bilmiyor olabileceğiniz bir şey daha var ki, o da: Biz kendi şasimizi kendimiz üretiyoruz (ki bu, rakiplerimiz arasında nadir bir özellik) ve her türlü plastikten uzak duruyoruz. Peki bu ne demek? Bu, en yüksek performansla çalışan sistemler, daha uzun ürün ömrü, ve yedeğiyle değiştirme ücreti yok demek. BOXX ürünlerinin geri verilme oranı yüzde birin çeyreğinden bile azdır. Bunu bir düşünün. Bu, neredeyse hiçbir ürünün geri verilmediği anlamına gelir. İşte bu yüzden eBay ve benzeri yerlerde hiçbir zaman ikinci el ürünümüzü bulamazsınız. BOXX kullanıcıları da doğrulayacaktır ki, bir kez BOXX kullandınız mı hiç bırakmazsınız. Bu arada belirtmeliyiz ki bizim bir yenileme departmanımız bulunmamakta. Ama Dell’in ve HP’nin var. Bu da, ürünlerinin kalitesi hakkında ne düşündükleri konusunda bize iyi bir fikir veriyor.

AMERİKAN YAPIMI

made-in-usa

Austin, Texas’ta bulunan BOXX merkez binasında, tüm satış, mühendislik, üretim ve destek ekibimiz aynı yerde bulunmaktadır, ve paranız %100 Amerika’da kalır.

ÜÇ YIL GARANTİ

3YearWarranty

BOXX, yalnızca (XTREME sürümü söz konusuysa) sınıfında en iyi parçalara sahip ve sıvı soğutma özelliği ve hızı 4.2 GHz’e çıkarılmış iş istasyonları üretmekle kalmaz, aynı zamanda bu ürünleri standart üç yıl garanti süresiyle sunar. Standart desteğimizden bir yıl boyunca ücretsiz 24/7 telefon hizmeti ve yine ücretsiz bir-sonraki-iş-gününde-yerinde-servis olarak faydalanabilirsiniz. Garantinin ikinci ve üçüncü yılları, standart donanım garantisiyle aynı şartları içeriyor, ki kılavuzunuzda detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Boxx ayrıca isteğe bağlı olarak, yeni almış olduğunuz bilgisayar donanımınız için premier sınıf destek servisi sunar. Bu üç yıllık premier size üç yıl boyunca, standart hizmetin ilk yılındaki avantajları kapsayan bir paket sunar. Yani 3 yıl boyunca 24/7 telefon hizmeti ve yerinde servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

DESTEK

service

Eğer BOXX’un muhteşem teknik destek ekibinden yararlanmak isterseniz, pazartesiden cumaya saat 07.00 ile 18.00 CST arasında,  Amerika’daysanız 1-877-877-BOXX(2699)’u, Amerika dışındaysanız 1-512-835-0400’ı arayarak, veya bir destek isteğinde bulunabilirsiniz.

Aynı numaraları arayarak, saat 09.00 ile 18.00 CST arasında, uzman satış danışmanımızla da irtibata geçebilirsiniz. Ve sisteminiz bir kez kayda alındığında, fazla beklemezsiniz. Dell, ürünlerini gönderene kadar müşterilerini genelde üç hattâ dört hafta bekletir; ama BOXX, şirketinizin bekleyemeyeceğinin farkındadır. O yüzden geri dönüşlerimiz hızlıdır. Sizin müşterileriniz sizden ne kadar şey bekliyorsa, siz de BOXX’tan aynısını bekleyebilirsiniz.

RENDERING’DE OTORİTE

geek

BOXX, yaratıcı profesyoneller ve onların kullandığı yazılım uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı çözümleri tasarlama, üretme ve test etme konusunda on beş yıllık bir tecrübeye sahiptir. Efsanevî Teknik Destek ekibimiz sayesinde; bilgi, uzmanlık ve yenilikçi rendering çözümleri konusunda BOXX’a güvenebilirsiniz, ve bu size zaman ve para da kazandırır, ve böylece veriminiz ve kârınız artar. Biz rendering çözümleri üretiyoruz ve profesyonel uygulamaları, rendering motorlarını ve sıra yönetim yazılımını, ve verimli bir render çiftliği kurmanın nedenlerini ve nasıllarını çok iyi biliyoruz. Eğer yaptığınız şey rendering ise, tek çözüm BOXX’tur.

 

BoxxTech Türkiye - tasarım & uygulama be7proje